Український дизайнер Олена Даць, чиї сукні ми часто бачимо на світових червоних доріжках, 1 лютого відкрила у Львові свій перший монобрендовий бутик Olena Dats’ Gallery.

 

В основі архітектурного рішення, розробленого Андрієм Юхновським, – сходи. Вони займають більшу частину простору. Основним побажанням дизайнера було створення затишного місця зустрічі для чарівних львів’янок і гостей міста. Нова точка, куди можна просто прийти випити кави або шампанське, поспілкуватися з друзями і дізнатися щось нове.

На честь відкриття магазину дизайнер зробила розкішну фешн-сторі, у якій зібрала кращі образи за кілька сезонів, у тому числі й кілька прев’ю з нових колекцій. Автором модної історії став відомий український фотограф Ярослав Мончак.

 «Я безмежно люблю Львів, – розповідає Олена Даць, – саме тут працюю і живу, і не хочу нікуди переїжджати. Це місто мене надихає своєю архітектурою. Не одна колекція була присвячена саме йому, його готичним костелам, вигадливим барельєфам. Приглушена гамма колекцій, волани, деталі, що нашаровуються, – все це інтерпретації стилю арт-деко. Тому мій магазин відкрився саме тут. Тут моє серце. Я вдячна цьому місту за те, що воно мені подарувало». У фешн-сторі Олена Даць не стала обмежуватися виключно вечірнім убраннями, а розбавила їх не менш стильними коктейльними варіаціями. Ці дівчата немов вийшли з казки, закінчення якої може бути тільки радісним і щасливим.

photo : Jaroslav Monchak 
dresses: Olena Dats'
models : L-Models , Ok's Models 
style : Nataliya Novitska 
hair : Mary Tsyhylyk , Katya Sadova 
make up ;Olya Tokarenko , Olha Ostapchuk
shoes:  Antonio Biaggi